Novinky

Tisková zpráva

06.12.2011 12:02

V úterý časně z rána proběhla mimořádní tisková konference ohledně dalšího chodu kapely

Zúčastnil se jí frontman Pepa a manažer kapely Lukin Flatland (sedí po Pepově pravici)

Zde Vám přinášíme celý přepis tiskové konference.

 

Slovo si bere Lukin Flatland...

Dobrý den vážení páni novináři, tato tisková konference byla svolána za účelem objasnění několika záležitostí, které se v poslední době řeší a mají přímý dopad na chod kapely, kterou zastupuji. Nyní je prostor pro Vaše dotazy.

1. otázka: (pokládá jí redaktor jakéhosi časopisu-ten s knírem a brejlema)

Zúčastní se kapela dalšího ročníku Neckyády, kde jste vždycky vystupovali jako domácí kapela?

odpovídá Pepa: "hmmm?!?"

2. otázka: (pokládá jí redaktorka co stojí úplně v pravo)

Je pravda, že se kapela chystá nahrát nové album?

odpovídá Flatland (ten po Pepově pravici): "Ano"

Slovo si bere Pepa...

Děkujeme, že jste došli v hojném počtu, bohužel již nemáme prostor pro další otázky, tímto prohlašuji tiskovou konferenci za ukončenou.

 

 

 

....krátké info o předprodeji

01.12.2011 13:16

Jak už začíná být naší tradicí, i tentokrát Vám přinášíme informaci o předprodeji na koncert, který se uskuteční v klubu Hovězinec...

 

opět se nám tvoří fronty...

 

 

Další live gig před náma

28.11.2011 14:51

Je tomu na den přesně měsíc, nebo prostě nějak tak, co jsme hráli naposledy live, byla to hustobrutální akce a davy lidí obléhající naši zkušebnu ve snaze nás vidět nás donutily k tomu, že jsme se upsali na rock show, která se bude konat již 9.12.2011. Ano, na 37. výročí dne, kdy sonda Pioneer 11 ukončila výzkum planety Jupiter. A na počest této události, kterou možná pamatují naši otcové, kdy v době sedmdesátých let pokuřovali hašiš a naplno se věnovali hypísování, zahrajeme v plném setu naše nejnovější vály, takže jistě doražte, bude to celkem mazec jak prase. A kdo přijde v kosmokostýmu, má od nás CD zdarma.

 

Jo. když jsme u těch CD, ještě zbývá prodat cca  59.979 ks našeho cd Best Of a máme stříbrnou desku, takže držte palce ať na tuto metu dosáhnem.

 

Další novinky

22.11.2011 09:36

Náš týdeník Stará fronta Včera vám přináší další novinky z naší Fustí maminky (to aby se rýmovalo). Včera nastal historický milník kapely a kronikáři již žhaví propisky a do Kosmovy kroniky České zapisují po bezmála devítistech letech další pamflet. Týká se to toho, že Tom přijel na zkoušku busem a též busem ze zkoušky odjel, ano. Tento jev se možná už vícekrát nezopakuje, proto tedy všichni, kteří včera kolem 18:45, případně 20:40 nešli zrovna v Bitýšce přes městečko mají věcnou smůlu, protože přišli o jedinečnou možnost vidět Toma vystupovat / nastupovat do busu. A můžou se jít zabít.

 

Ale protože nejsme svině,tak vám to přiblížíme alespoň touto autentickou fotografií:

Novinky

14.11.2011 13:30

Začínají se nám stávat zajímavé věci - lidi na ulici nás zastavují a častují nás nadávkami. Že prej na webovky neuvádíme aktuální informace, jakým směrem se naše raketa řítí, kde vystoupíme příště, kdo se příště na koncertě nejvíc opije, zh*lí, přetrhne struny, jestli zas Tomovi povolí závěs na racku od zesáku, nebo jestli Víťa opět okouzlí svým neskutečným šarmem 5468761 fanynek. Inu tímto se vám omlouváme a uvádíme drobné aktualitky:

 

Vypukla okurková sezona, lidé vesele zavařují okurky, nebo dělají okurkový salát a hamburger s jemně nakrájenou okurkou. Dále také dělají okurkovou pečeni znojemského charakteru. A jestlipak víte, která zelenina má nejvíce alkoholu? ANO, správně, vyblitá okurka. A na závěr největší a nejsenzačnější novina této okurkové sezony: V Jadranském moři se prý objevil žralok (nevíme teda co tam debil dělal, hahahahaa) a pokousal učitelku z ČR.

Tolik pro dnešek. Muck:-*

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>