Novinky

Křest za náma:-D

16.04.2013 08:50

Je tomu dnes na den přesně 200dní od našeho křestu, tak jen ve zkratce - proběhl úspěšně, už ani nevíme jak, ale byla to pohoda:-D pak jsme taky zahráli v Mechově v hospodě, někdy mezi svátkama a nakonec i na Mechfestu (celkem nedávno). Fotky možná někdy budou, nebo je najdete na FB, ale sem se s nima zatím jebat nebudeme, protože admin je pecivál.

Momentálně pracujeme na novém materiálu a budeme nahrávat EP, ale to až budeme mít složeného dostatečného matroše.

Jinak co se koncertování týče, tak budete co nejdříve informováni, ale to jen tak pro jistotu

 

CD OUT!!!! - 28.9. křtíme -

10.09.2012 10:01

Je to TU!!! Křtíme naše nové CD, které nese název Tenkrát na zahradě. Akce se nemůže konat nikde jinde než na domácí půdě, tzn v Bitýšce v předsálí KD. Je to velice dobré strategické místo, zejména pak pro to, že tam na nás zatím vždycky došli lidi. A taky proto, že nemusíme někam jezdit autama, tudíž nikdo nebude řídit a všichni se budem moci patřičně vylít jak se na křestu sluší a patří. No a v neposlední řadě se určitě najdou dobrovolníci, kteří nám pomohou po akci uklidit apec zpět do zkušebny. Ono to je sice jen asi nějakých 40 schodů, ale pro nás to bývá po akci jako výstup na Kančenzongu.

Co se týče zmíněného křestu, supportovat nám nebude nikdo jiný, než sám Jesus and the Bastards.

 

 

Ještě krátké info jak dopadla anketa: Vzhledem k tomu, že tady visela asi tak čtvrt roku, tak se nám shromáždilo bezmála 200 odpovědí a další song tedy bude o VŠEHOKRÁSNU

Nové album již brzy + upoutávka na nadcházející akci

04.06.2012 12:27

Většinou si tady děláme ze všeho prdel a věci nebereme na těžkou váhu, každopádně vzhledem k tomu, že novince, která se blíží, jsme věnovali dost času, pokusíme se o tom napsat seriózní článek.

Nové album se již kvapem blíží, během týdne proběhnou poslední úpravy a po více než čtyřech měsících strávených ve studiu se budeme konečně moci pochlubit naším novým a nebojím se říct, že již tentokrát plnohodnotným albem.

První ochutnávku můžete poslechnout na www.bandzone.cz/fust

 

Pro ty,kteří chtějí slyšet všech 12 nových, doporučuji přijít tuto sobotu, to jest 9.6.2012, do Lihovarských sklepů v Říčanech u Brna, kde se uskuteční další LIHOVAR FEST, krom nás zahrají kapely The Bush a Rock String.

Novinky vol.13548431315

05.04.2012 09:40

Pravda, v poslední době se vám mohlo zdát, že naše stránky trochu stagnovaly, bylo to ale tím, že byl administrátor webu na meditaci v klášteře Shu-ho-vna v dalekém Tibetu. Jakmile došel k prozření, rozhodl se vydat zpět do naší rodné moravy, půl cesty jel na mezkovi, půl cesty na mulovi a z Ukrajiny se dopravoval na motocyklu značky Jawa - kozidech. V Tibetu to ke konci licitace vypadalo asi takhle:

Mezitím se v Brně připravovalo velkolepé focení plejbojů a ožralů, byl na to pronajat celý areál Zbrojovky, takže předtím bylo třeba vypakovat všechny bezdomáče, penery a jiná individua. Focení se vyvedlo náramně, fotky jsou jak vix, ale zatím je nemůžeme zprostředkovat. Přinášíme vám proto alespoň kapelní boty. Kdo uhodne, komu které nohy patří, má zdarma soulož u libovolné šlapky z E55

Johny z Bavorska......

27.02.2012 14:52

Je tomu právě několik dní a hodin, co se Johny vydal do Bavorska, jako zástupce Bayerische Dua. Dle ČTK-pobočka San Veverkos tam sice jen chlastal bavorské pivo, cpal se vdolkama a balil bavorské holky, ale mimo jiné stihl i koncert ve městě Weiden in der Oberpfalz, vystoupil až na samotný vrchol Zugspitze (a to bez šerpů a dýchacích přístrojů), přebruslil napříč zamrzlé jezero Ammersee a na závěr pobytu pak v Garmisch-Partenkirchenu vyhrál turné čtyř můstků, přičemž mu k tomu stačil jediný závod a staré běžecké lyže značky Artis - doskočil totiž až do hospody, která byla od skokanského můstku vzdálena přes 500 metrů a při odchodu předvedl takový telemark, že by mu ho záviděl i Primosz Peterka v dobách největší slávy. Vlastně tak vytvořil nový neoficiální světový rekord a to ve dvou disciplínách zároveň, při telemarku totiž hodil tyčku tak daleko, že by to nepřehodil ani Jan Železný oštěpem.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>