Novinky

Koncert za námi

07.11.2011 08:55

Je tomu jíž přes 36 hodin, co skončil Konzert im Haus der Kultur a byla to povedená taškařice, z našeho repecu jsme zahráli i to, co jsme nikdy nehráli. Lidí bylo, no co vám budem povídat, kdo tam byl, viděl, kdo tam nebyl, jen tiše záviděl, že místo toho doma u televize seděl, či Helenku s Kájou poslouchal.

Dokonce se pořizoval i videozáznam se zvukovou kvalitou surround 5.1, takže kdo má doma kvalitní domácí kino, tak zepředu uslyší naši kapelu a zezadu zvuk pípy od baru.

Jinak fotky zatím nejsou zpracovány, ale vypadalo to tam zhruba takhle:

!!!!!PŘEDPRODEJ NA ZÍTŘEJŠÍ KONCERT JIŽ UKONČEN!!!!!!!

04.11.2011 14:55

S lítostí oznamujeme, že právě skončil předprodej lístků na zítřejší koncert, který se uskuteční ve Vev. Bítýšce v předsálí KD. Jak už bylo zmíněno, vystoupí FUST a RANKYEN. Lístky za zvýhodněnou cenu jsou již vyprodány a musíte se spokojit s lístky za plnou cenu, které budou k dispozici u vstupu.

 

Zbývá jen dodat citaci nejmenovaného deníku:

...předprodej lístků na koncert kapel FUST a RANKYEN byl zahájen v úterý 1.11.2011 v 11:11, avšak lidé stáli dlouhé fronty již od ranních hodin, distribuce lístků byla pro jistotu omezena počtem 4ks na osobu.

 

 

 

 

 

 

strašidelně strašidelná party se blíží

31.10.2011 08:06

V sobotu, to jest 5.11.2011 se v předsálí kulturního domu ve Veverské Bítýšce uskuteční strašidelná mord párty..Vzhledem k tomu, že tam budete moct potkat vřískoty na sto způsobů, ježibaby, džeky rozparovače a bůhvíjaké kreatury, doporučujeme si vzít taky nějakou masku, aby si maskovaní nemysleli, že je strašíte svým obličejem:-D ne, sranda, hlavně dojděte,protože tato akce je na uctění tradice helouvýnu nebo dušiček a opravdu se bude čeho bát. Hlavně toho, že vystoupí naše kapela FUST (ve zkratce Fear Und STrach) a pekelní satani Rankyen (tam se mně zkratka vymýšlet nechce).

 

Plakáty na tuto akci sice visí, ale bohužel jsem jej zatím nedostal v elektropodobě, takže doufám, že si vystačíte s fotkama Johnyho

zas na druhou stranu z jeho výrazů ji naprosto patrné, že je 5.11.2011 v Bítýšce v předsálí koncert kapel FUST a RANKYEN

Fotky z Březí

25.10.2011 08:48

Požadavky na fotky z Březí nám zablokovaly poštovní schránku a server dokonce třikrát spadl. Nezbylo tedy nic jinačího, než těch pár vysněných fotek přidat. Teď nám zas pro změnu pro počet návštěv nové fotogalerie padají stránky

"Vegalajt" za námi

21.10.2011 09:09

Další našláplý koncert za námi. Naše osádka se vylodila před Vegalite něco po sedmé, vyložila krámy a šla zaparkovat auta. A právě kvůli tomu parkování jsme málem zmeškali samotný koncert, Johny dokonce pro cestu z parkoviště zvolil trolejbus..:) Lidí byly mraky, bohužel ta paní, co po třetím songu vyvolávala "poslední písnička..", nevěděla, že jich zahrajem ještě dalších osm :-D A ti další, co chtěli odejít bohužel narazili na to, že zamykáme hlavní dveře.

Koncertu se nezúčastnil Víťa, jel se podívat na koncert jedné známe kapely se slovy "...prej jestli jsou taky tak dobří jak my"

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>